Movies
Ratings
378
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 1.5
The Woman in BlackRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Shrek the HallsRated ★ 4.5
ChampRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
Hansel & GretelRated ★ 4.0