Movies
Ratings
153
The Karate KidRated ★ 5.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0