Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0