Movies
Ratings
338
The ClassicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The SaintRated ★ 4.5
Miami ViceRated ★ 3.5
Love Wind Love SongRated ★ 2.5
Scream 3Rated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 0.5
Samurai FictionRated ★ 2.0
Finding NeverlandRated ★ 3.5
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 3.5
The UninvitedRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 3.0
The ExecutionerRated ★ 1.0
The PeacemakerRated ★ 4.0