Movies
Ratings
84
The HighwaymenRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Hold the DarkRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0