Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
All GreensRated ★ 4.0
Renai SaibanRated ★ 1.5
SweetheartRated ★ 4.0
MothernetRated ★ 4.0
RihannaRated ★ 3.5
InterfaceRated ★ 1.5- Please P(r)ay AttentionRated ★ 3.0
In the ValleyRated ★ 2.5
Black Rabbit, White RabbitRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5