Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 1.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5