Movies
Ratings
1390
Expend4blesRated ★ 3.0
CreepyRated ★ 2.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
In Cold BloodRated ★ 3.5
The MegRated ★ 2.5
GalvestonRated ★ 3.0
Dark StarRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0- Flowers and RainRated ★ 3.0
Intimate AffairsRated ★ 3.0
Carrie PilbyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Blood of WolvesRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.0
EegaRated ★ 3.0