Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
GirlbossRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
Love on the SpectrumRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 5.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Feel GoodRated ★ 4.0