Titles you rated
Springsteen: Deliver Me from NowhereRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
UnreachableRated ★ 3.5
Yasuko, Songs of Days PastRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 3.0
The Box ManRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Stay aliveRated ★ 2.5
A Girl Named AnnRated ★ 3.5
室井慎次 敗れざる者Rated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
I am a comedianRated ★ 4.0