Titles you rated
The AmateurRated ★ 2.5- FrankenweenieRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
All Is LostRated ★ 3.0
Lie Lie LieRated ★ 3.0- カリブ・愛のシンフォニーRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
A Japanese VillageRated ★ 3.5
Without a TraceRated ★ 3.0
The ExorcismRated ★ 2.0
Arthur's WhiskyRated ★ 3.0
New NormalRated ★ 2.5
Warau MushiRated ★ 2.0
InvasionRated ★ 2.5
AftermathRated ★ 2.5
Hounds of WarRated ★ 2.5
Smile 2Rated ★ 2.5