Series
Ratings
149
Poker FaceRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
A Very English ScandalRated ★ 2.5- 怪談新耳袋 絶叫編 うしろ 「記憶」Rated ★ 3.0
Police Squad!Rated ★ 4.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.0- LoveRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.0- The Last Movie StarsRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.0- アイカツ!Rated ★ 4.0
- The Shadow Over InnsmouthRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- 金魚姫Rated ★ 3.0