Titles you rated
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 3.5
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.5
- ひぐらしのなく頃にRated ★ 3.5
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.5
Magical DoReMi #Rated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0- Neuro: Supernatural DetectiveRated ★ 3.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0- TOM AND JERRYRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0