Movies
Ratings
16
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
DeparturesRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Tears for YouRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0