Series
Ratings
21
Attack on TitanRated ★ 5.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 2.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0
- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 5.0
- Bambino!Rated ★ 4.0
- 警部補 矢部謙三Rated ★ 5.0
- 警部補 矢部謙三Rated ★ 5.0
- Stand up!!Rated ★ 5.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 4.0
Love RainRated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 4.0