Movies
Ratings
972
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0