Movies
Ratings
1371
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Becoming Who I WasRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Albert NobbsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
A ManRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 2.5