Titles you rated
Babanbabanban VampireRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
ScrapperRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The Green RayRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 2.5