Series
Ratings
74
As You Stood ByRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 1.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
The Office Blind DateRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
Something in the RainRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Tale of NokduRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 2.0