Series
Ratings
44- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
My MisterRated ★ 5.0