Movies
Ratings
62
Be with YouRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5