Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0