Series
Ratings
32
Kill la KillRated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.0