Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.0
The King of KingsRated ★ 2.0
HungerRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Cape FearRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0