Movies
Ratings
1256
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5