Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5