Titles you rated
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Begin Again KoreaRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5- 명 탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0