Movies
Ratings
708
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Kim-GunRated ★ 4.0
A Haunting HitchhikeRated ★ 3.5- 12 AND 24Rated ★ 4.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.0
FebruaryRated ★ 4.5
Read My LipsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0