Movies
Ratings
115
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5