Movies
Ratings
67
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5