Series
Ratings
32
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
JinRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0