Movies
Ratings
453
Frozen FeverRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0