Movies
Ratings
111
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
DevilRated ★ 0.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Child's PlayRated ★ 0.5
OnceRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0