Movies
Ratings
320
Reign of FireRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5