Titles you rated
All About My MomRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
MomRated ★ 4.5- You and IRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 1.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.0
- VirtueRated ★ 4.5
MRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 4.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 1.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 1.5