Movies
Ratings
507
WildlifeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Between Sea and LandRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 4.5
ColetteRated ★ 4.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 3.5