Titles you rated
Across the UniverseRated ★ 4.0
Brother BearRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Angels ShareRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0