Titles you rated
6/45Rated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
My♡PuppyRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The RippleRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0