Titles you rated
Baby DriverRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0