Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5