Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
RageRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
KlausRated ★ 3.5