Series
Ratings
240
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0- Chō Mashin Eiyūden WataruRated ★ 3.0
- Secret Society Eagle Talon CountdownRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
Kemono Friends 2Rated ★ 2.5
DororoRated ★ 3.5
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 2.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
- 키즈나이버Rated ★ 3.5
Sagrada ResetRated ★ 4.0