Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5