Movies
Ratings
423
The Magnificent ScoundrelsRated ★ 4.0
All's Well, Ends Well '97Rated ★ 5.0
When Fortune SmilesRated ★ 3.5
Lawyer LawyerRated ★ 3.0
Fight Back to School 2Rated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
God of Gamblers 3: The Early StageRated ★ 2.0
Legend of the DragonRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
For Your Heart OnlyRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
My Lucky StarRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
DuneRated ★ 1.0
EncantoRated ★ 2.5