Movies
Ratings
130
Hear MeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0