Movies
Ratings
677
SearchingRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0