Movies
Ratings
742
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
A SunRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5