Movies
Ratings
44
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0