Series
Ratings
172
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
- Soul HunterRated ★ 3.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5