Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Sick of MyselfRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 2.5